Odběr novinek

ETA Kuchyňský robot ETA Mezo II 0034 90000 bílý

Kód: 0034 90000 Produktové číslo: 8590393260089
Žádné hodnocení.
Záruka: 2 roky
SKLADEM
3.799 Kč DOPRAVA ZDARMA
(3.799 Kč/ks)
 
ETA Kuchyňský robot ETA Mezo II 0034 90000 bílý

Funkce a příslušenství robota: hnětení; krájení; krouhání; masomlýnek; mísení; plnění uzenin; strouhání; šlehání; tvořítko na cukroví
Planetární systém míchání: ANO
Objem hlavní nádoby (l): 4
Ovládání: mechanické – knoflíkové
Počet rychlostí: 6
Pulzní spínač: NE
Plynulá regulace rychlosti: ANO
Příkon robota (W): 600
Materiál nádoby: nerez
Značka kvality dTest: NE
Retro: NE

Provedení výrobku: bílá barva

Kuchyňský robot MEZO II SMART
Robot ETA003490000 MEZO II je silákem ve všech směrech, který vám pomůže s hnětením nejrůznějších těst, šleháním i mísením při přípravě lahodných pokrmů ve vaší kuchyni. Sestavení robota a jeho údržba jsou velmi snadným úkolem, který zabere jen pár minut.
Tento velmi praktický a účinný pomocník s příkonem 600 W a se stabilizátorem otáček zajišťující optimální výkon při zpracování surovin. Robot MEZO II disponuje unikátním planetárním systémem míchání umožňujícím kvalitnější a systematičtější zpracování obsahu nádoby. Délka napájecího kabelu je 1,2 m.

Vaše bezpečí je pro nás důležité
Bezpečnostní tepelná pojistka zajišťuje ochranu proti zničení motoru při přetížení robota. Protiskluzové nožky umocňují vyšší stabilitu robota MEZO II. Bezpečnostní systém výkyvného ramene pak umožňuje snadnou výměnu pracovních nástavců, obsahuje bezpečnostní pojistku proti nechtěnému spuštění v otevřené poloze a usnadňuje manipulaci díky aretační pojistce při zvednuté poloze.

Všestranný pomocník
Ke kuchyňskému robotu MEZO II obdržíte velkou nerezovou mísu o objemu 4 l na zpracování až 2 kg těsta a to včetně průhledného krytu s otvorem pro snadnější plnění surovin za chodu. Dále obdržíte hnětací hák, šlehací metlu, mísící metlu a flexi metlu na krémy a lehká těsta. Dále v příslušenství robota naleznete nástavec na strouhání (krouhač) se 4 struhadly, mlýnek na maso o průměru 54 mm (3 velikosti mlecích destiček pro střední, hrubé a velmi hrubé mletí, nástavec na plnění klobás, párků a jitrnic, nástavec na Kebbe, tvořítko na cukroví a v poslední řadě plastovou násypku, pěchovadlo a uvolňovací klíč). Při práci s robotem si můžete plynule regulovat otáčky pro optimální intenzitu zpracování surovin. O dlouhou životnost převodovky se postarají kvalitní kovová ozubená kola.

K robotu lze dokoupit velmi bohaté příslušenství – je jen na vás, pro které se rozhodnete. Mezi dokoupitelným příslušenstvím naleznete speciální mlýnek na mák a na obiloviny, citrusovač, nástavec na výrobu zmrzliny, ledových krémů nebo mražených jogurtů, nástavec na strouhání s 5 diskovými struhadly, lis na bobuloviny a mnoho dalších.

Další rozšíření pestré škály funkcí nabízí také praktický brousek nožů, se kterým pohodlně a bezpečně nabrousíte nerezová i ocelová ostří.

Kuchyňský robot MEZO II. * Motor s příkonem 600 W a stabilizátorem otáček zajišťuje optimální výkon při zpracování surovin * Kovová převodová kola – pro dlouhou životnost převodovky i při větším zatěžování * Planetární systém míchání pro kvalitnější a systematičtější zpracování obsahu nádoby * Plynulá regulace otáček pro volitelnou rychlost a intenzitu zpracování surovin * Bezpečnostní tepelná pojistka zapůsobí při přetížení stroje a tak ochrání motor před zničením * Protiskluzové nožky zajišťující vyšší stabilitu * Bezpečnostní systém výkyvného ramene: a) Umožňuje snadnou výměnu pracovních nástavců b) Obsahuje bezpečnostní pojistku proti nechtěnému spuštění v otevřené poloze c) Usnadňuje manipulaci díky aretační pojistce při zvednuté poloze * Otvor v krytu mísy pro snadné plnění surovin za chodu * Praktický, tichý a účinný pomocník * Velmi rychlé sestavení pracovních nástavců, jednoduché ovládání a snadná údržba * Maximální hladina akustického hluku je 83 dB(A) re 1pW * Hmotnost samostatného kuchyňského robota bez jakéhokoliv příslušenství je 4,5 kg * Délka napájecího kabelu 1,2 m V základní výbavě disponuje robot těmito funkcemi: * Šlehání * Mísení * Hnětení * Strouhání (krouhání, krájení) * Mletí masa * Plnění uzenin * Tvorba masových trubiček Kebbe * Protláčení strojového cukroví Příslušenství: * Velká nerezová mísa o objemu 4 l * Mísa je opatřena držadly pro snadné a pohodné přenášení * Hnětací hák * Šlehací metla * Mísící metla * Flexi metla (na krémy a lehká těsta) * Nástavec strouhací (krouhač) se 4 struhadly * Mlýnek na maso (průměr 54 mm) - kovová mlecí komora - mechanická pojistka proti přetížení strojku - 3 velikosti mlecích destiček pro střední, hrubé a velmi hrubé mletí - nástavec na plnění uzenářských produktů (klobás, párků, jitrnic) - nástavec na Kebbe - tvořítko na cukroví - plastová násypka - pěchovadlo - uvolňovací páka

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 6.840
Výška (cm): 30.50
Šířka (cm): 35.50
Hloubka (cm): 27.00

Specifikace
Váha 9 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.